Gudrie risinājumi

Gudrie risinājumi

 

Vairs nav nepieciešami kompromisi — pateicoties modernajām tehnoloģijām, jūs varat samazināt savu ietekmi uz vidi un ietaupīt enerģiju, vienlaikus uzlabojot ražīgumu un īpašuma vērtību. Digitālie risinājumi nodrošina modernu lietotāja pieredzi, atbalsta veselīgus un ērtus apstākļus lietotājam un palielina produktivitāti.

Ēku lietotāji var strādāt optimālos iekštelpu apstākļos, kas saskaņā ar pētījumiem palielina labbūtību un ražīgumu, un šādas ēkas aizvien vairāk pieprasa tās nomnieki, kuri vēlas kļūt par ilgtspējīgiem darba devējiem. Ļoti bieži nepieciešamie ieguldījumi ir relatīvi mazi, un pietiek vien ar enerģijas patēriņa ietaupījumiem, kas palīdz šiem ieguldījumiem atmaksāties ēkas dzīves cikla laikā.

Caverion būs jums uzticams partneris šajā ceļojumā. Mēs jums sniegsim norādes esošā stāvokļa analīzes, kā arī aprīkojuma un vismodernāko programmatūras platformu ieviešanas laikā līdz pat datu analītikas izmantošanai, lai viedi uzturētu īpašumu visā tā dzīves ciklā. Mūsu pieeja — uz lietotāju vērsta un datos balstīta.

Kāpēc esošās ēkas būtu jāpārveido par gudrām ēkām?

  • Mazākas emisijas, enerģijas ietaupījumi un ilgtspējas mērķu izpilde
  • Juridisko prasību un ES noteikumu pilnīga izpilde pat ar uzviju
  • Īpašuma vērtības palielināšana, darba devēju piesaiste un augsts darbinieku apmierinātības līmenis, labbūtība un produktivitāte
  • Ēkas darbību optimizācija, izmantojot mākslīgā intelekta datus un risinājumus
 

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Sazinies ar mums