Ēkas viedajās pilsētās var pārvaldīt no jebkuras vietas

Augošas pilsētas veido tūkstošiem atsevišķu ēku - no elektrostacijām līdz birojiem, mājām un veikaliem. Joprojām mūsdienās lielākā daļa ēku tiek ekspluatētas individuāli; tas nozīmē, ka apkope tiek veikta pēc iepriekš noteikta apmeklējumu grafika (neatkarīgi no tā, vai iekārtai ir nepieciešama apkope plānotajā apmeklējumā vai ne) un tehniķis tiek nosūtīts ikreiz, kad tiek aktivizēta trauksme. Savienojot ēku tehnoloģijas ar attālinātu centru, kur ēku var uzraudzīt sistēmas eksperti, mēs varam efektīvāk pārvaldīt ēkas. Tas samazina ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas, vienlaikus nodrošinot teicamus apstākļus.


Trīs veidi, kā ar attālinātajiem pakalpojumiem uzlabot ēkas veiktspēju:

 
Improved wellbeing

Labāka labklājība

Tehnisko sistēmu defektus vai novirzes var atklāt un novērst attālinātā centrā, pirms iedzīvotāji cieš no (piemēram, sliktas iekštelpu gaisa kvalitātes vai temperatūras svārstībām.

Reduce emissions

Samazināt emisijas

Ēkas rada līdz pat 40 % no mūsu kopējām CO2 emisijām. Mākslīgā intelekta balstīta analīze un reāllaika uzraudzība, ko veic enerģētikas eksperti, palīdz optimizēt efektivitāti, kā arī enerģijas ražošanu un uzglabāšanu.

Cost efficiency

Izmaksu efektivitātes palielināšana

Dārgus tehniskās apkopes apmeklējumus var samazināt, pārbaudot trauksmes signālus no attālinātā centra un tikai nepieciešamības gadījumā nosūtot speciālistu uz vietu.


 

Attālinātie pakalpojumi kā daļa no profilaktiskās apkopes

82% iekārtu atteices ir nejaušas, un 20-40% tehniskās apkopes apmeklējumu ir neplānoti, tāpēc mums ir nepieciešams risinājums, kas kopā ar profilaktisko apkopi var uzlabot ēkas veiktspēju.

Kad ēka ir savienota ar attālināto centru, tās dati tiek apkopoti un salīdzināti ar tūkstošiem citu ēku. Automātiski trauksmes signāli norāda uz novirzi, un tehnoloģiju eksperti uzrauga datus, lai novērstu jebkādas neatbilstības. Viedas atbildes no attālinātā centra apvienošana ar viedo sistēmu profilaktisko apkopi ir daļa no labas aktīvu pārvaldības un palīdz samazināt aprites cikla izmaksas.

Palais quartier Frankfurt

 

Galvenie ieguvumi

Ātrāks reaģēšanas laiks nozīmē, ka lielāko daļu incidentu var atrisināt uzreiz pēc to rašanās. Ātra reakcija var būt ļoti svarīga, piemēram, attiecībā uz aprīkojumu, kas ir jutīgs pret laiku vai temperatūru, un tai ir būtiska nozīme jūsu zīmola reputācijas veidošanā.

Vairāk nekā 90 % ēku trauksmes signalizāciju var novērst attālināti, un uz vietu nav nepieciešams sūtīt tehniskās apkopes darbinieku.

Lai optimizētu apstākļus un energoefektivitāti, var izmantot salīdzinošos datus no tūkstošiem ēku.

Nepieciešamību veikt apkopes darbus var noteikt agrāk un plānot apkopes darbus, lai līdz minimumam samazinātu ietekmi uz uzņēmējdarbību.a

Lai gan katra atrašanās vieta tiek uzraudzīta unikāli, ēku automatizācijas noteikumus var piemērot, pamatojoties uz līdzīgām ēkām. Pielāgojumus var veikt vienlaicīgi visos īpašumos.

Jūsu ēku var uzraudzīt, regulēt un aizsargāt bez cilvēka klātbūtnes uz vietas.

 

Mākslīgais intelekts un ēku datu ekspertīze

Kad ēka ir savienota ar attālināto centru, ēkas datus var analizēt gan mākslīgais intelekts (AI), gan cilvēku eksperti. Šī analīze palīdz atklāt pasākumus, kas uzlabo īpašuma ilgtermiņa vērtību.

Piemēram, mākslīgais intelekts ir noderīgs, reaģējot uz pieprasījumu, kad tas var noteikt, kā ēka reaģē uz tīras enerģijas cenas un pieejamības izmaiņām.

Ekspertu veiktā analīze palīdz gūt ieskatu gan ikdienas uzturēšanas optimizēšanā, gan arī palīdz pieņemt stratēģiskus lēmumus attiecībā uz visu ēku portfeli.

Caverion office building

Apskatiet dažus no mūsu viedajiem risinājumiem un pakalpojumiem: