Netērējiet enerģiju sportā!

Sporta objekti ir ļoti energoietilpīgi objekti. Piemēram, ledus hallē enerģiju patērē ledus saldēšanai (ledus sasaldēšanai), kā arī ventilācijai, apgaismojumam un apkurei dažādās arēnas zonās. Tas nozīmē, ka mēs vienlaikus gan apsildām, gan dzesējam, un tas ir lielisks piemērs, kur var izmantot gudru enerģijas optimizāciju un saldēšanas tehnoloģijas, lai izvairītos no vērtīgas enerģijas izšķērdēšanas. Ledus halles kondensatora siltumu var izmantot peldbaseina apsildīšanai, un enerģijas bilance tiek automātiski uzraudzīta, lai panāktu optimālus apstākļus gan ledus hallei, gan peldbaseinam.


 

Ledus halles ilgtspējas un veiktspējas uzlabošana:

 
Refrigeration automation

 

Dzesēšanas automatizācija

Viedā tehnoloģija, kas attālināti uzrauga un kontrolē saldēšanas iekārtas, paredzot iespējamās problēmas un risinot tās, pirms tās rodas; tā ievērojami palīdz objekta automatizācijas tehnoloģijai.

CO2 refrigeration

 

CO2 saldēšana

CO2 ir dabisks, ilgtspējīgs un lēts aukstuma aģents, kas ievērojami uzlabo energoefektivitāti, jo vairāk CO2 aukstuma aģenta siltuma var atgūt un atkārtoti izmantot citur.

icon-90.png

 

Enerģijas pārvaldība

Apkures un dzesēšanas pārvaldību veicot vienā sistēmā, objekts var būt pašpietiekams energoefektivitātes ziņā. Kā daļu no viedās pilsētas jebkuru enerģijas pārpalikumu var nodot centralizētās siltumapgādes tīklam.


Ilgtspēja un izmaksu efektivitāte sporta objektos:

 

 

Lasīt vairāk: