Viedas skolas uzlabo labklājību un mācīšanos

Bērni vislabāk mācās drošā un iedvesmojošā mācību vidē. Ar ilgtermiņa domāšanu un gudriem ieguldījumiem mēs varam nodrošināt izcilus apstākļus bērniem šodien un nākamajām paaudzēm. Pētījumi ir pierādījuši skaidru saikni starp iekštelpu gaisu un mācību rezultātiem: ventilācijas līmeņa paaugstināšana klasēs var uzlabot bērnu pārbaudes rezultātus līdz pat 5 % un palielināt dienas apmeklējumu līdz pat 2,5 %, kas pierāda, ka gudras skolas ir arī gudri ieguldījumi!


 

Skolas darbības uzlabošanas ABC:

 
AV sistēmas

 

Mūsdienu AV sistēmas

Audio vizuālās sistēmas izglītībai ļauj skolotājiem skaidri un interaktīvi parādīt informāciju. Viedie AV rīki bagātina gan attālinātu, gan klātienes mācīšanos, integrējot, piemēram, skaņas, gaismas un video produkciju un prezentācijas.

SmartView

 

Caverion SmartView

Izmantojot Caverion SmartView, skolotāji un skolu vadītāji var viegli redzēt katras klases iekštelpu apstākļus (piemēram, temperatūru, CO2 līmeni) un var veikt pielāgojumus, lai radītu ideālus apstākļus klasē.

Ventilācija

 

Uzlabota ventilācija

Iekštelpu gaisa kvalitāte būtiski ietekmē kognitīvās funkcijas: zaļās ēkās ar uzlabotu ventilāciju cilvēki darbojas labāk. Pareiza ventilācija un gaisa kondicionēšana  palīdz novērst slimību un daļiņu izplatīšanos, radot veselīgāku mācību vidi.


 

Skolu un citu sabiedrisko ēku dzīves cikla pārvaldība

Publiskā un privātā sektora partnerība (PPP) ir ilgtermiņa līgums starp pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Caverion, un valsts aģentūru. Šajā modelī mēs rūpējamies par ēku visa tās dzīves cikla laikā: mēs uzņemamies ēkas apsaimniekošanu un uzturēšanu, nodrošinot, ka sistēmas darbojas atbilstoši plānotajam un lietotāji vienmēr zina, pie kā vērsties.

PPP un dzīves cikla līgumu priekšrocības:

  • Caverion garantē īpašuma funkcionalitāti līdz pat 25 gadiem.
  • Mēs uzņemamies atbildību par uzturēšanu un nodrošinām, ka nav uzkrājušies uzturēšanas parādi.
  • Mēs plānojam, ieviešam un uzturam visas ēku tehnoloģijas, nodrošinot vienmērīgu ekspluatāciju visa ēkas dzīves cikla laikā.
  • Mēs uzņemamies risku, lai mūsu partneri būtu informēti par visām paredzamajām izmaksām nākamajiem 25 gadiem.
 

 

Turpiniet izglītoties:

 
 

Results

0
Kārtot pēc

No results