Datu centri nodrošina viedo pilsētu tehnoloģiju darbību

Datu centri ir fiziskas telpas, kurās tiek glabāti un apstrādāti dati. Tā kā mūsu pilsētas kļūst viedākas un savienotākas, arvien vairāk tiek uzsvērta drošu, uzticamu un ilgtspējīgu datu centru nozīme. Datu centru vides apstākļi ir stingri kontrolējami, un ventilācijai un dzesēšanai ir būtiska nozīme to kopējā enerģijas patēriņā. Atlikušo (citādi "izšķērdēto") bezemisiju siltumu no datu centriem var atgūt un izmantot tuvējās ēkās vai centralizētajā siltumapgādē, un, piemēram, saules baterijas var palīdzēt ražot datu centrā izmantoto zaļo enerģiju.

 

Mūsu pakalpojumi un risinājumi ir daļa no mūsdienu datu centriem:

 
Cloud technology

 

Mākoņtehnoloģijas

Automatizācijas tehnoloģiju mākoņtehnoloģiju risinājumi ļauj sniegt tādus pakalpojumus kā attālināta uzraudzība, uzlabota analītika un enerģijas un uzturēšanas izmaksu optimizācija. Mākoņi viedajās pilsētās ir zilās debesīs un zaļos datu centros.

Energy Management

 

Enerģijas pārvaldība

Enerģijas pārvaldībai un optimizācijai ir izšķiroša nozīme datu centra efektivitātes un ilgtspējas nodrošināšanā, jo pat 75 % datu centra darbības izmaksu veido enerģijas izmaksas.

Cooling data centres

 

Dzesēšana

Datu centru dzesēšana var veidot aptuveni 30-50 % no kopējā datu centra elektroenerģijas patēriņa, un bieži vien tā ir visefektīvākā datu centra optimizācijas joma. Caverion ir liela pieredze šajā jomā. 

Lasīt vairāk: