Caverion zīmola stāsts

Mūsu dzīves un darbaveidu veido vide, ko mēs radām sev apkārt. Tas sākas no pirmās dienas, kad mēs ievelkam elpu. Mēs mācāmies, augam un attīstāmies īpaši izveidotās telpās.

Caverion SRI konsultācijas

Caverion SRI (Smart Readiness Indicator) konsultācija ir gatavs risinājums, kas palīdz jums saprast jūsu ēkas pašreizējo digitālo stāvokli, kā arī sniedz skaidru ceļvedi, kurā izklāstītas nepieciešamās investīcijas.

Būves informācijas modelēšana (BIM)

Būves informācijas modelēšana (BIM) ir programmatūras un 3D modelēšanas apvienojums, kas nodrošina jūsu ēkas digitālo modeli ar visām fiziskajām un funkcionālajām īpašībām.

MTU un Caverion

MTU Aero Engines ir Vācijas vadošais aviācijas dzinēju ražotājs. Caverion ir atbildīgs par visa ražošanai nepieciešamā, piemēram, saspiestā gaisa, elektroenerģijas, tehnisko gāzu, nosūces, telpu ventilācijas, apkures un gaisa kondicionēšanas tehnoloģiju, dzesēšanas smērvielu un dzesēšanas ūdens, kā arī ekspluatācijas un notekūdeņu piegādi.

Caverion Flexigate

Mēs esam optimizējuši un automatizējuši telpas izmantošanu, kas nepieciešama, lai lidostās pārvadātu lielu skaitu pasažieru.

Caverion SmartView

Caverion SmartView ir datu vizualizācijas rīks, kas ļauj jums pilnībā izprast un pārvaldīt savu īpašumu.

Vides digitalizācija

Mūsu mērķis ir kļūt par pirmo izvēli vides digitalizācijas jomā, piedāvājot unikālus pakalpojumus, kas aptver visu objekta dzīves ciklu - no projektēšanas līdz būvniecībai un uzturēšanai.

Ēkas vadības sistēma

Mūsu ēkas vadības sistēma apkopo datus no gandrīz jebkura avota, un mēs tos izmantojam, lai uzraudzītu un kontrolētu ēku no mūsu attālinātā centra. Īpašumu īpašnieki var sekot līdzi KPI reāllaikā, lai pilnībā izmantotu īpašuma pārvaldības digitalizācijas priekšrocības.

Dzīves cikla projekts Nummikeskus

Ēkas aprites cikla pārvaldība nodrošina Nummikeskus centra visaugstāko drošības un telpu apstākļu standartu nākamajās divās desmitgadēs.