27.09.2016 | 10:00

Caverion ieceļ Ari Lehtoranta par grupas prezidentu un izpilddirektoru

Ari_Lehtoranta.Caverion korporācijas valde ir iecēlusi Ari Lehtoranta (dz. 1963), Mg. (Ang.fil.), par jauno Caverion korporācijas prezidentu un izpilddirektoru. Jauno amatu viņš ieņems 2017.gada 1.janvārī.

Šobrīd Ari Lehtoranta ir Nokian Tyres plc. prezidents un izpilddirektors. Viņš jau iepriekš ir darbojies kā viceprezidents KONE korporācijā Centrāleiropā un Ziemeļeiropā. Lehtoranta ir bijis Caverion korporācijas valdes loceklis kopš 2013.gada un valdes priekšsēdētājs kopš 2015.gada.

“Ari Lehtoranta ir liela pieredze biznesa attīstīšanā, it īpaši pakalpojumu un projektu uzņēmējdarbībā. Viņam ir izcili rādītāji nepārtrauktas attīstības virzīšanā un rentabilitātes uzlabošanā starptautiskajā uzņēmējdarbības vidē. Kā līderis Ari ir atvērta un harizmātiska personība, kas spēj veidot spēcīgas komandas, kurās zināšanas atbilst organizācijas attīstības vajadzībām,” saka Maikls Rozenlu (Michael Rosenlew), Caverion korporācijas valdes priekšsēdētāja vietnieks. “Valde ir pārliecināta, ka Lehtoranta ir labākais iespējamais kandidāts, lai nākotnē vadītu Caverion. Esot valdes loceklis kopš 2013.gada un tās priekšsēdētājs kopš 2015.gada, Ari ir rūpīgi iepazinis uzņēmumu, tā stratēģiju un darbības izaicinājumus,” secina Rozenlu.

“Strādājot valdē, biju apņēmies attīstīt Caverion, un šobrīd esmu lepns uzņemties galveno lomu uzņēmuma ievadīšanā nākamajā attīstības posmā. Caverion ir visas iespējas kļūt par nozares līderi, uzņēmuma pakalpojumu portfelis un nozares zināšanas ir ļoti bagātas, un tas ir guvis strauju progresu digitalizācijas sfērā. Tālāk mums ir nepieciešams izveidot vadības un organizatorisko modeli, kā arī biznesa kultūru, kas atbalstīs pakalpojumu un projektu uzņēmējdarbību vislabākajā iespējamajā veidā. Ciešāka sadarbība ar mūsu klientiem arī ir būtisks panākumu faktors. Tas ir kaut kas, ko es gribu panākt kopā ar uzņēmuma 17,000 darbiniekiem,” saka Ari Lehtoranta.

Līdzšinējais Caverion pagaidu prezidents un izpilddirektors Sakari Toikkanen turpinās savu darbu kā grupas attīstības un mārketinga vecākais viceprezidents un valdes loceklis, kamēr Ari uzņemsies savu vadošo amatu Caverion korporācijā nākamā gada sākumā.

 

http://www.caverion.com/investors/corporate-governance/management-board

Go back to list