01.07.2013 | 15:00

Izmaiņas YIT Korporācijas segmentos

YIT Korporāciju Latvijā pārstāv divi uzņēmumi – YIT Tehsistem SIA ēku inženiersistēmu pakalpojumu segmentā un YIT Celtniecība SIA celtniecības segmentā. Tā kā šie segmenti ir ļoti atšķirīgi pēc darbības sfēras un pārvaldības, YIT valde 2013. gada 4. februārī ir pieņēmusi lēmumu uzlabot darbības efektivitāti un sadalīt YIT Korporācijas darbību divās atsevišķās grupās, Celtniecības pakalpojumu segments turpmāk paliks ar YIT Korporācijas nosaukumu un Ēku inženiersistēmu segmentu veidos jauns uzņēmums Caverion. Jaunizveidoto grupu pašreizējie valdes locekļi, vietējā pārvaldība katrā valstī, darbinieku skaits un darbības sfēras paliks nemainīgas.

Gribam Jūs informēt ka, uzņēmums YIT Tehsistem no šī gada jūlija mēnesī pārņems nosaukumu Caverion Latvija. Uzņēmuma reģistrācijas numurs, bankas kontu numuri, juridiskā un faktiskā adrese paliks nemainīgas. 

Lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu kontaktējieties ar YIT Tehsistem SIA direktoru Aleksandru Petrusu: tālrunis 67408630, e-pasts aleksandrs.petruss@caverion.lv

Go back to list