05.02.2013 | 03:00

YIT pāriet uz jaunu stratēģisko fāzi un uzsāk biznesa sadalīšanas procesu

YIT Korporācijas valde 2013. gada 4. februārī ir pieņēmusi lēmumu uzsākt sagatavošanās procesu YIT Grupas saimnieciskās darbības pārejai uz jaunu stratēģiskās izaugsmes fāzi. Lai to īstenotu, Ēku pakalpojumu segments tiks atdalīts no YIT Korporācijas un tiks izveidots jauns neatkarīgs uzņēmums Caverion, kura akcionāri paliek YIT Korporācija, bet YIT turpinās darboties Celtniecības pakalpojumu biznesā. Caverion tiks pievienots Nasdaq OMX Helsinki biržas sarakstam.

 „Turpmākā Celtniecības pakalpojumu un Ēku pakalpojumu attīstība kā neatkarīgām, atdalītām grupām, dos iespēju daudz efektīvāk īstenot neatkarīgas stratēģijas, vairāk koncentrēt vadības procesus uz uzņēmējdarbības un personāla attīstību, kā arī turpināt uzlabot klientu apkalpošanu. Saprotamāka biznesa struktūra palielinās potenciālu akcionāru vidū un radīs lielāku vērtību. Katra uzņēmuma izaugsmes stratēģija ir atšķirīga, un mēs ticam, ka atdalīti uzņēmumi varēs piedāvāt pievilcīgākas investīciju iespējas nekā pašlaik,” vēsta Henrik Ehrnrooth, YIT Korporācijas valdes priekšsēdētājs.

Visu biržas relīzi lasīt šeit 

Turpmākas informācijas saņemšanai, lūdzu kontaktējieties ar YIT Tehsistem SIA direktoru

Aleksandru Petrusu +371 67408630 vai YIT +358 044 743 7536.

YIT Korporācija

YIT ir veidots kā pakalpojumu uzņēmums Eiropā ēku pakalpojumu un celtniecības segmentos, kā arī industriālajā sektorā. Vairāk kā 25,000 no mūsu speciālistiem apkalpo klientus 14 valstīs Ziemeļeiropā, Centrāleiropā, Krievijā un Baltijas valstīs. Pēdējo simts gadu laikā mēs esam auguši kopā ar saviem klientiem un attīstījuši mūsu pakalpojumus tiktāl, ka arī vide ap mums ir mainījusies. Mēs plānojam turpināt iet pa šo pašu ceļu. Mūsu vīzija ir būt priekšgājējiem, veidojot un uzturot labus dzīves apstākļus. YIT neto pārdošanas apjomi 2012. gadā ir sasnieguši apmēram 4,7 miljardus EUR. YIT akcijas tiek kotētas Nasdaq OMX Helsinki biržā.

Go back to list