Kuģniecība

Lai īstenotu projektus kuģniecības nozarē, nepieciešamas plašas zināšanas par kuģu būvniecību. Mūsu pieredze darbā ar dažādiem kuģiem, objektiem un celtniecības projektiem atklātā jūrā palīdz mūsu klientiem arvien rast piemērotākos risinājumus, sākot ar investīciju piesaisti kuģu būvei un beidzot ar tehnisko apkalpošanu. Vairums Somijā būvēto kuģu, sākot ar luksusa kruīza kuģiem un beidzot ar moderniem gāzes tankkuģiem, ir būvēti ar mūsu uzņēmuma atbalstu un līdzdalību. Uzticams sadarbības partneris rūpējas par kuģu drošību un piegādi laikā.

Mūsu uzņēmumam ir pietiekami plaši resursi, lai mēs varētu īstenot gan atsevišķus projektus, gan kompleksas piegādes. Mūsu speciālisti pārzina dažādus nozares aspektus, sākot ar gatavu cauruļvadu elementu ražošanu mūsu uzņēmuma cehos un beidzot ar drošības pakalpojumu sniegšanu kuģu būvniecības laikā.

Mūsu speciālisti pārzina dažādus nozares aspektus, sākot ar gatavu cauruļvadu elementu ražošanu mūsu uzņēmuma cehos un beidzot ar drošības pakalpojumu sniegšanu kuģu būvniecības laikā. Mēs nodrošinām kvalitatīvus produktus un pakalpojumus, pietiekami plašus resursus un piegādes laikā. Mūsu pakalpojumi ietver kompleksas piegādes, cauruļvadu ierīkošanu, iekārtu uzstādīšanu, gaisa kondicionēšanas iekārtu, mašīntelpu, bloku un moduļu ierīkošanu, interjera noformēšanu, sagatavošanu un cauruļvadu elementu komplektēšanu un piegādi.Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums