Rūpniecība

Mēs palīdzam mūsu klientiem visās rūpniecības nozarēs, lai izveidotu drošāku un produktīvāku ekspluatācijas procesu vidi, piedāvājot ražošanas iekārtu uzturēšanas pakalpojumus un investīciju piesaisti. Mēs esam partneri ražošanas procesu, ražošanas telpu un rūpniecības vides uzlabošanā visā ražotnes dzīves ciklā.

Mūsu uzņēmumam ir plaša pieredze rūpniecisko procesu pārzināšanā, kur esam atbildīgi par ražošanas procesa nodrošināšanu un iekārtu apkalpošanu. Saviem klientiem mēs piedāvājam individuāli pielāgotus risinājumus visās nozarēs. Pakalpojumu joma var ietvert gan atsevišķus iekārtu apkalpošanas pakalpojumus, gan ražošanas procesu visaptverošu tehnisko apkalpošanu un integrētu objekta pārvaldību.

Mūsu projektu izstrādes pamatā ir augsti attīstīta konstruktīvo elementu montāža un loģistikas vadība piegādes ķēdē. Kā no ražotāja neatkarīgs operators mēs varam veidot optimālu risinājumu Jūsu konkrētās ražotnes vajadzībām. Izmantojot mūsu uzņēmuma ilgo un daudzveidīgo pieredzi, mums ir koncepcijas vīzija un pieredze, lai identificētu tehniskās apkalpošanas metodes, kas palīdzēs Jūsu ražotnei atbilstoši reaģēt uz rentabilitātes problēmām. Ražotne, kas tiek ekspluatēta nevainojami, samazina izmaksas un rada konkurences priekšrocības.

Mūsu uzņēmumam ir vairāku desmitu gadu pieredze pakalpojumu sniegšanā dažādās rūpniecības nozarēs.

  • Mums ir labi zināmas pārtikas rūpniecības vajadzības, lai citu prasību vidū nodrošinātu higiēnisku un atbilstoši organizētu ražošanas procesu.
  • Enerģētikas nozarē mēs piedāvājam visplašāko pakalpojumu klāstu tirgū, - gan, sākot no augstspiediena cauruļvadiem līdz katlu māju ventilācijas iekārtu risinājumiem, gan, sākot no vārstu tehniskās apkopes līdz visaptverošas tehniskās apkalpošanas risinājumiem.
  • Uzlabojot kalnrūpniecības nozares drošību un rentabilitāti, nepieciešami uzticama partnera pakalpojumi visā raktuvju dzīves ciklā, kas ietver visus aspektus, sākot no atradņu izpētes līdz attiecīgajiem procesiem un no investīciju projektiem līdz to tehniskajai apkalpošanai.
  • Naftas ķīmijas, ķīmijas, metālapstrādes un tērauda rūpniecības nozarē mūsu pakalpojumi ietver visu procesu, sākot no ražotnes izveidošanas līdz piegādēm pabeigtā celtniecības objektā, un no tā dīkstāves procesa plānošanas līdz pakalpojumu sniegšanai tā ekspluatācijas laikā.
  • Kuģniecības nozarē mūsu pieredze attiecībā uz dažādu kuģu tipu, iekārtu būvi, kā arī šelfa būvniecību palīdz mūsu klientiem atrast labākos risinājumus, sākot no investīciju piesaistes kuģu būvei līdz to tehniskajai apkalpošanai.
  • Meža nozarē mēs piedāvājam labāko kompetenci attiecībā uz tehniskās apkalpošanas jomu, – uzlabojot koksnes smalcināšanas iekārtu rentabilitāti un palīdzot klientiem noteikt optimālo termiņu investīciju piesaistē attiecībā uz smalcināšanas iekārtu dzīves ciklu.

Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums