Valsts veselības aprūpe

Mēs izprotam izaicinājumus un īpašās prasības attiecībā uz nekustamo īpašumu, kas tiek izmantots valsts veselības aprūpes vajadzībām. Mums ir plaša pieredze un pozitīvi sasniegumi sadarbībā ar klientiem  šajā nozarē, tostarp slimnīcām, veselības aprūpes centriem, laboratorijām un citiem valsts sociālo un veselības pakalpojumu sniedzējiem. Mēs pārzinām visu īpašuma dzīves ciklu un tā stāvokli.

Klientu komentāri:

Locum ir apmierināts, ka noslēdzis līgumu, ar kuru būs pieejams plašs pakalpojumu klāsts par konkurētspējīgām cenām,” saka Locum Iepirkumu vadītājs Magnuss Kolings.

“Zinību centrs bija sarežģīts projekts ar augstām energoefektivitātes prasībām. Caverion nodrošināja visus tehniskos risinājumus, un, pateicoties labajai sadarbībai, projekts izdevās. Caverion piedāvātie lietotājiem draudzīgie un energoefektīvie risinājumi nodrošina nepārtrauktu darbību visā ēkas ekspluatācijas dzīves ciklā,” saka Helsebygg Midt-Norge ("Norvēģijas vidienes veselības aprūpes ēkas") galvenais attīstības vadītājs Lāšs Abrahamsens.Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums