Valsts nekustamais īpašums

Mums ir plaša pieredze darbā ar ēkām, kur tiek prasīta augsta pakalpojumu pieejamība par konkurētspējīgām cenām. Mēs nodrošinām nekustamā īpašuma risinājumus, kuri uztur īpašuma vērtību un izmaksas plānotajā līmenī, pagarina īpašuma mūžu un paplašina lietojamību. Pateicoties mūsu izpratnei par publiskā sektora projektiem un investīcijām, mēs varam nodrošināt finansiāli, tehniski un ekspluatācijas ziņā optimālu risinājumu. Mūsu uzņēmums ir neatkarīgs, tāpēc varam nodrošināt visefektīvākos kopējos risinājumus.

Klientu komentāri

“Hoas mājokļu būves stratēģijā centrālā vieta ir atvēlēta iedzīvotājiem un dzīvošanas ērtībām. Īpašuma uzturēšana un apstākļi ēkās nozīmīgi ietekmē dzīves komfortu. Caverion veic mūsu ēku uzturēšanu jau ilgu laiku, un mēs vēlējāmies pagarināt mūsu pakalpojumu līgumu, kas noteikti atbilst tam, ko sagaidām,” saka Hoas īpašumu pārvaldnieks Kims Lindholms.

“Šis projekts ir vajadzīgs, lai mūsu izmaksas turētos stabilā līmenī. Bez šī projekta mūsu elektrības un apsaimniekošanas izmaksas tuvākajos gados strauji pieaugtu,” saka Kalmaras pašvaldības īpašumu pārvaldniece Gunilla Svensone.Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums