Transports

Mūsu ilgajā pieredzē ir ietverta arī inženiertehniskās sistēmas un tehniskā apkalpošana, nodrošinot stabilas un drošas pasažieru un loģistikas plūsmas transporta pakalpojumu ēkās un infrastruktūrā.  Mēs zinām, cik būtiski ir veikt tūlītējas korekcijas, ja radusies akūta ierīču disfunkcija vai darbības pārtraukumi. Mēs varam nodrošināt risinājumu, kas ir finansiāli, tehniski un ekspluatācijas ziņā optimāls tieši transporta nozarē.

Mūsu tehnoloģiskā kompetence kompleksos un sarežģītos liela mēroga būvobjektos un infrastruktūrā praksē īstenojas kā ātrāki pārbraucieni un lielāka drošība sabiedrībā, kas kļūst arvien urbanizētāka. Mēs varam nodrošināt, ka lidostās, pasažieru termināļos un stacijās ir piemērota gaisa kondicionēšana un ventilācija, ka satiksmes monitorings un vadība novērš neparedzētas situācijas uz ceļiem un tuneļos un drošības sistēmas un aprīkojums tiek profesionāli apkalpots.

Klientu komentāri

“Katru gadu vairāk nekā 19 miljoni pasažieru ierodas Finavia lidostās. Mūsu galvenais uzdevums ir nodrošināt, lai mūsu klienti ceļotu drošos apstākļos. Pateicoties pastāvīgai attīstībai, mums piederošajās ēkās regulāri tiek veikti strauju pārmaiņu projekti. Tādēļ vai ik dienu lidostā notiek demontāžas un arī celtniecības darbi. Arī ierīču akūtas disfunkcijas un atteices gadījumā ir jārīkojas nekavējoties. Uzņēmums Caverion ir profesionāli ticis galā ar visiem šiem uzdevumiem. Nu jau ilgus gadus uzņēmums mūs apgādā ar drošības aprīkojumu un apkalpo un uztur liesmas detektoru un smidzinātāju sistēmas. Caverion personāls pazīst mūsu darba stilu, un labi zināmi darbinieki lidostā strādājuši jau krietni ilgu laiku,” — Finavia Lidostu glābšanas sistēmu inženieris Esko Ruotsalainens.

“Šis ir ļoti svarīgs projekts, ar kuru arvien vairāk urbanizētā sabiedrība gūst virkni ieguvumu, tostarp īsāku pārbraucienu laiku un lielāku drošību, un ieguvēji ir gan pasažieri, gan tie, kuri dzīvo dzelzceļa tuvumā. Mēs likvidējam pārbrauktuves, novecojušus tuneļus un posmus gar lavīnām. Citi ieguvumi ir labāka ietilpība, pasažieru komforts un precizitāte,” saka Norvēģijas nacionālā dzelzceļa pārvaldes projektu direktore Stīne Ilebreke Unnruma.Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums