Ēkas

Mēs veicam sabiedrisko ēku apsaimniekošanu, projektējam, uzstādām un uzturam ēkās visas inženiertehniskās sistēmas. Papildus pakalpojumiem, ko nodrošina mūsu tehniskās zināšanas un augsti kvalificētie speciālisti, mēs piedāvājam optimālus risinājumus ēkas energoefektivitātes uzlabošanai.

Mūsu pakalpojumi aptver visas jomas, kas saistītas ar ēku inženiertehniskām sistēmām, piemēram, apkures, cauruļvadu, gaisa ventilācijas un dzesēšanas sistēmu, elektrisko sistēmu uzstādīšanu, apkalpošanu un uzturēšanu. Mūsu lielā pieredze un zināšanas inženiersistēmu uzstādīšanā un uzturēšanā nodrošina operatīvu tehnisko apkalpošanu un zemākas izmaksas par enerģijas patēriņu, kas tiešā veidā ļauj ieekonomēt izdevumus par ēkas uzturēšanu.

Lai uzlabotu ēkas energoefektivitāti, nepieciešams pielāgot esošās inženiersistēmas un jāveic nelielas izmaiņas, lai uzlabotu sistēmu veiktspēju u.c. Vispirms ir jāveic vispārējās stāvokļa novērtējums. Jāveic energoaudits. Ja klients piekrīt piedāvātajiem uzlabojumiem, tad energoaudits noteikti atmaksāsies. Nekontrolēts enerģijas patēriņš rada lielas īpašuma ekspluatācijas izmaksas.
Pat jaunās ēkās var būt ievērojams enerģijas zudums, ja to uzturēšana tiek atstāta novārtā vai bieži tiek mainīts nekustamā īpašuma lietošanas mērķis. Savukārt vecās ēkās negaidīti var atklāties ilgu laiku nepamanītas problēmas. Koordinēta droša un uzticama inženiersistēmu darbība ir iespējama tikai, ja kopējais elektriskais tīkls ir uzstādīts pareizi. Lai veiktu ēku visu inženiertehnisko sistēmu kontrolētu apkalpošanu, mēs esam izveidojuši vienotu kompetenču centru, kurā ir pieejams viss nepieciešamais elektroaprīkojums un ar interneta tehnoloģiju palīdzību visa informācija par objektiem ir atrodama vienuviet.

Mēs piedāvājam visplašāko nekustamā īpašuma enerģijas apkalpošanas klāstu. Kā neatkarīgs pakalpojuma sniedzējs, mēs nodrošinām visefektīvākos risinājumus, tai skaitā elektroenerģijas patēriņa analīzes, energoefektivitātes, elektroenerģijas pārvaldības pakalpojumu. Mūsu plašās zināšanas balstās iegūtajā  pieredzē realizējot energoefektivitātes projektus ēkās un industriālajos objektos.


Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums