Administratīvā pārvalde

Mums ir plaša pieredze darbā ar administratīvajām ēkām un lietotāju vajadzībām publiskajā sektorā. Mūsu pieredze administratīvo ēku jomā ietver, piemēram, birojus, bibliotēkas, tiesu ēkas, ugunsdzēsēju depo un policijas iecirkņus. Mēs pārzinām visu īpašuma dzīves ciklu un tā stāvokli.

Mūsu eksperti gādā par to, lai administratīvās ēkas un infrastruktūra būtu funkcionāla un droša. Mēs projektējam un apkalpojam inženiertehniskās sistēmas, lai tās būtu finansiāli, tehniski un ekspluatācijas ziņā optimālas un piemērotas pašreizējiem lietošanas nolūkiem un elastīgi pielāgojamas prasībām nākotnē.

Mēs izmantojam attālo uzraudzību un pārvaldību, lai noregulētu apstākļus ēkās komforta līmenī neatkarīgi no tā, cik cilvēku ēku izmanto. Tāpat mēs optimizējam enerģijas izmantošanu atbilstoši apstākļiem.

Klientu komentāri

"Mēs izvēlējāmies Caverion kā tehniskās montāžas piegādātāju mūsu objektā Bergelandsgården ar ClimaCeil. Ēkai ir zemi griesti, tāpēc jebkurš cits tehniskais risinājums būtu sarežģīti izmantojams," stāsta attīstītājs Tošteins Jestelanns no Bergeland Eiendom AS.

“Šis projekts ir vajadzīgs, lai mūsu izmaksas turētos stabilā līmenī. Bez šī projekta mūsu elektrības un apsaimniekošanas izmaksas tuvākajos gados strauji pieaugtu,” saka Kalmaras pašvaldības īpašumu pārvaldniece Gunilla Svensone.Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums