Nekustamā īpašuma investori un attīstītāji

Mēs ieguldītājiem nekustamajā īpašumā  un tā attīstītājiem nodrošinām inženiertehniskās sistēmas, kas pagarina īpašuma dzīves cikla ilgumu, uzlabo lietojamību un saglabā aktīvu tirgus vērtību noteiktā mērķa līmenī. Pateicoties mūsu izpratnei par ieguldījumiem nekustamajā īpašumā  un tā attīstības projektiem, mēs varam nodrošināt finansiāli un tehniski optimālus risinājumus, kā arī optimālu darbību. Mūsu uzņēmums ir neatkarīgs, tāpēc varam nodrošināt visefektīvāko vispārējo risinājumu.

Mēs izstrādājam, uzstādām un uzturam būvniecības tehnoloģiju, kas padara nekustamo īpašumu funkcionālu, drošu un energoefektīvu, tātad piemērotu pašreizējiem mērķiem un vienkārši pielāgojamu nākotnes prasībām. Mēs nodrošinām augstu pieejamības, energoefektivitātes un lietotāja ērtību līmeni tālāk uzskaitītajos nekustamajos īpašumos.

 • Dauzdzīvokļu ēkas
 • Biroji
 • Tirdzniecības centri
 • Viesnīcas
 • Restorāni
 • Autostāvvietas
 • Pasažieru termināļi un stacijas
 • Izstāžu un konferenču zāles
 • Muzeji

Mūsu eksperti var izstrādāt un izveidot ēku automatizācijas sistēmas ēkās, kurās jānodrošina īpaši apstākļi, piemēram, datu centros. Mums ir arī plaša pieredze ar dažādiem infrastruktūras risinājumiem, piemēram, ar apgaismojuma sistēmu tehnoloģiju.

Ieguldītāji nekustamajā īpašumā  un tā attīstītāji var izmantot mūsu visaptverošo pakalpojumu piedāvājumu, lai iegūtu tālāk uzskaitītās priekšrocības.

 • Integrēta projektu īstenošana: efektīva un savlaicīga projektu īstenošana paredzētā budžeta ietvaros
 • Aktīvu tirgus vērtības uzturēšana visa īpašuma dzīves cikla laikā
 • Inženbiertehniskās sistēmas, kas atbilst visām nomnieku prasībām
 • Garantēti uzticama telpu funkcionalitāte
 • Labs iekštelpu klimats un efektīvi uzturētas ēkas
 • Uzlabota energoefektivitāte un samazināta oglekļa emisiju ietekme

Pilna atbildība

Mēs varam uzņemties pilnu atbildību par visu ieguldītājiem nekustamajā īpašumā  un tā attīstītājiem nepieciešamo tehnisko sistēmu un risinājumu plānošanu, izbūvi, darbināšanu un uzturēšanu.
Jūs saņemsiet caurskatāmus pakalpojumus no viena pakalpojumu sniedzēja un varēsiet izmantot vienas kontaktpersonas pakalpojumus visām vajadzībām.
Mēs varam parūpēties arī par valsts iestāžu veikto enerģijas novērtējumu un montāžu pārbaudēm. Nepieciešamības gadījumā varam izplānot un ieviest vajadzīgās izmaiņas, lai sagatavotu nekustamo īpašumu sertifikācijai, piemēram, LEED sertifikāta saņemšanai.
Mēs esam  atbildīgs un finansiāli stabils partneris ar plašām zināšanām un vēlmi sadarboties ilgtermiņā. 

Koncentrēšanās uz dzīves ciklu

Mēs sniedzam pakalpojumus visa nekustamā īpašuma dzīves cikla laikā. Mūsu ēkas infrastruktūras dzīves cikla vadības koncepcijā ir iekļauts finanšu modelis, kura pamatā ir fiksēta mēneša maksa visā dzīves cikla līguma periodā, iekļaujot visu ūdens, elektrības un apkures patēriņu.
Mēs varam garantēt līdzekļu ietaupījumu pakalpojumu līguma ietvaros, attīstot esoša īpašuma rentabilitāti. Energotaupības projektu ietvaros enerģijas patēriņš parasti tiek samazināts par 5–20%. Ienākums no ieguldījumiem tiek gūts 1–5 gadu laikā maziem projektiem un 8–10 gadu laikā lieliem projektiem.
Lasiet vairāk par mūsu ēkas infrastruktūras dzīves cikla vadību, energoefektivitātes līgumiem un īpašuma pārvaldības līgumiem.
Lasiet par Caverion izpētes un attīstības centru, kurā tiek izstrādāti detalizēti risinājumi un produkti drošas, veselīgas un ērtas vides nodrošināšanai.

Pašlaik lietotie līgumu modeļi

 • Izstrādes un izveides, kā arī darbgatavu produktu izstrādes pakalpojumi
 • Partnerība
 • Publiskā un privātā partnerība (public-private partnership — PPP)
 • Energoefektivitātes līgumu modelis (Energy Performance Contracting — EPC)

Klientu komentāri

“Uzņēmums Caverion atkal un atkal parāda sevi no stiprās puses. Mums nav šaubu par savu partneru kompetenci. Uzņēmums Caverion ir pierādījis savu kompetenci praksē,” — Maikls Nolls (Michael Noll), nekustamā īpašuma īpašnieks, uzņēmums Actris GmbH.

“Pateicoties sadarbībai ar uzņēmumu Caverion, mums ir moderns datu centrs, kas nodrošina Tenderes pašvaldības labklājību. Mēs saņēmām ļoti labus padomus visā projekta izpildes laikā un esam ļoti apmierināti ar Caverion paveikto darbu — divas vecākas serveru telpas tika slēgtas un apvienotas jaunā, modernā datu centrā,” — Larss Moldrups (Lars Møldrup), Tenderes pašvaldība.

“Mēs vēlamies labi izplānotu uzturēšanu, kvalitatīvus un rentablus pakalpojumus un apmierinātus nomniekus. Uzņēmumam Varma ir svarīgi veikt darbu ieguldījumu nozarē atbildīgi. Mēs izvēlējāmies uzņēmumu Caverion kā partneri enerģijas pārvaldības darbā. Mēs īstenojam savus mērķus, pateicoties veiksmīgai sadarbībai. Turklāt mēs ievērojami ietaupām nekustamā īpašuma uzturēšanas izmaksas,” — Arne Markula (Aarne Markkula), nekustamā īpašuma attīstības vadītājs, uzņēmums Varma.

“Uzņēmums Caverion nodrošina tehniskus risinājumus un elastīgus, lietotājam draudzīgus un energoefektīvus risinājumus, tāpēc ēkas 50–80 gadus ilgajā dzīves ciklā to var pielāgot atbilstoši izmaiņām uzņēmuma struktūrā un lielumā,” — Jergens Lefaldli (Jørgen Løfaldli), īpašuma pārvaldnieks, uzņēmums SpareBank 1 SMN.

“Mūsu sadarbības pamatā ir uzticama partnerība. Uzņēmums Caverion nodrošina solīto, turklāt vienmēr paveic darbu laikā. “Labi, visaptveroši pārskati par aprīkojuma dzīves ciklu nodrošina pievienoto vērtību, un mēs varam izmantot šo informāciju, lai noteiktu riska faktorus un iekļautos budžetā,” — Marko Koivisto (Marko Koivisto), īpašumu pārvaldnieks,uzņēmums Tampere Hall.

“Uzņēmums Caverion ir piemērotākais mūsu vajadzībām. Turklāt jaunajā līgumā ir iekļauta efektīvāku darbības modeļu izstrāde. Mēs arī turpinām izstrādāt ilgtspējīgu attīstību un energoefektivitāti, un Caverion zināšanas un ekspertīze palīdz īstenot mūsu mērķus,” apgalvo Peka Kuosmanens (Pekka Kuosmanen), viceprezidenta palīgs, Finnair telpu komanda.

“Atrašanās vietas, būvniecības metodes un tehniskā aprīkojuma dēļ Henninger tornis ir unikāls dzīvojamās ēkas projekts,” apgalvo Jorgs Jansons (Jörg Janson), Actris Henninger Turm GmbH & Co. KG projektu vadītājs. “Tā kā mūsu uzņēmums nodarbojas ar ieguldīšanu, mūsu galvenais mērķis ir projektu īstenošana vislabākajā kvalitātē, neraugoties uz īso darba paveikšanas termiņu.”

“Lai uzturētu jaunas, sarežģītas ēkas, piemēram, tirdzniecības centrus, ir nepieciešama arvien sarežģītāka tehnoloģija. Uzņēmuma Caverion pārstāvjiem ir īpašas zināšanas par jaunāko ventilācijas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģiju, piemēram, par progresīvajām siltuma utilizācijas sistēmām, kas tiks izmantotas Aquis Plaza gaisa kondicionēšanas sistēmā. Uzņēmumam ir arī plaša pieredze projektu vadībā, kas ir nepieciešama, lai veiksmīgi izpildītu tik lielus projektus”, apgalvo Ed. Züblin AG pārstāvis.

Priekšrocības klientiem

 • Samazinātas projektu izmaksas un risks ieguldītājiem nekustamajā īpašumā  un tā attīstītājiem
 • Koncentrēšanās uz dzīves ciklu: rentabilitātes un energoefektivitātes uzlabošana
 • Detalizētas un integrētas inženiertehniskās sistēmas gādā par drošību
 • Ilgtspējība
 • Līgumi ar skaidri noteiktu atbildību

Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums