Elektroapgāde

Elektroapgādes iekārtu un sistēmu apjomi turpina palielināties. Līdz ar to arī mūsu saistība un ikdienas darbība

Labi izprojektēta un profesionāli uzstādīta elektroapgādes sistēma ievērojami uzlabo, piemēram, nekustamā īpašuma vai ražotnes veiktspēju. Regulāri un lietderīgi veicot apkalpošanas darbus, var nodrošināt atbilstošu sistēmu darbību, tādējādi pagarinot to dzīves ciklu, kā arī ietaupot patērēto enerģiju.

Elektroapgādes pakalpojumu risinājumi ietver tradicionālās elektriskās instalācijas, kas svārstās no zemsprieguma līdz augstsprieguma iekārtām. Šeit iekļauta arī ražotņu elektrifikācija un rezerves avotu nodrošināšanu, piemēram, dīzeļmotora un UPS, izmantošana. Apgaismojuma iekārtu risinājumi, kas ir daļa no elektriskās instalācijas un pieejamajām tehnoloģijām, variē no vispārējā apgaismojuma tehnoloģijas līdz specializētiem gaismas avotu kontroles risinājumiem. Apgaismojuma iekārtu risinājumi tiek piedāvāti atkarībā no izmantošanas mērķa – mēs piedāvājam risinājumus gan ielu apgaismojumam, gan cita veida āra apgaismojuma, gan iekštelpu apgaismojumam.

Apgaismojuma tehnoloģijas attīstās strauji, un to izmantošanas nolūks un telpu tips lielā mērā ietekmē piemērotas apgaismojuma tehnoloģijas izvēli. Ir svarīgi, ka Jūs attiecīgajam nolūkam izvēlaties pareizo apgaismojuma tehnoloģiju. Turklāt, gala lietotājiem ir svarīgi, ka gaismas krāsa un spilgtums ir piemēroti paredzētajai izmantošanai, kā arī apgaismes ķermeņi izskatās labi.

Mēs rūpējamies par būtiskā nekustamo īpašumu un ar uzņēmējdarbību saistīta aprīkojuma funkcionalitāti mūsu klientu interesēs pat elektroenerģijas piegādes pārtraukumos. Mēs uzņemamies atbildību mūsu klientu interesēs attiecībā uz sertificētu elektroenerģijas sadales sistēmu uzstādīšanu, ekspluatāciju un tehnisko apkopi.

Valsts iestādes ir noteikušas konkrētus kritērijus šo darbu veikšanai, lai pārliecinātos, ka attiecīgā darba kvalitāte ir profesionālā līmenī. Mūsu darbiniekiem ir nepieciešamās licences un kvalifikācija, lai izpildītu šīs prasības.

Caverion vadības centrā tiek nodrošināta nepārtraukta – 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā (24/7) – centralizēta uzraudzība un reaģēšana uz ēku sistēmas procesiem. Vadības telpas darbinieki strādā ciešā sadarbībā ar Zvanu centra personālu, kas reģistrē pakalpojumu pieprasījumus no klientiem. Kopā šie pasākumi veido Caverion klientu apkalpošanas centru, kas ir pieejams līgumklientiem jebkurā dienā un jebkurā laikā.Sazinieties ar mums

Pieprasījums piedāvājumam vai papildus infomācijai


Sazinieties ar mums